Сім'ї демобілізованих учасників АТО з Чортківщини відпочивали в Карпатах

25.06.2018 18:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Ірина Мадзій

Керівництво чортківського району організувало поїздку в Карпати для сімей демобілізованих учасників АТО. Із 22 по 24 червня двадцятеро дітей та шістнадцятеро дорослих відпочиватимуть у смт. Микуличин, що на Івано-Франківщині.

Групу відпочивальників очолила директор районного центру соціальних служб дітей і молоді Євгенія Деренюк. Для дітей запланована цікава і різноманітна програма розваг. Зокрема, це екскурсії горами, туристичні походи, купання в гірських річках, ігротеки, квести.

Вся програма відпочинку побудована на принципах поваги, моральності, здорового способу життя, екологічного та естетичного виховання дітей і підлітків. Розпорядок дня складено таким чином, щоб у дітей не було занадто багато вільного часу.  Адже найбільш цікавим відпочинком у їхньому віці є саме активне і змістовне дозвілля.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі