Тернопільські депутати затвердили Концепцію ліцею №21 - спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети

25.06.2018 13:13   Джерело: Тернопільська міська рада
Опубліковано : Новини Тернопілля

Ліцей №21 - спеціалізована школа ім.Герети відтепер має розроблену концепцію розвитку. Її затвердили на пленарному засіданні 25-ої сесії міської ради.

Відповідно до Концепції, учні цього закладу будуть здобувати початкову мистецьку освіту одночасно з початковою та базовою середньою освітою в обраному виді мистецтва.

Також там можна буде обрати профільну мистецьку освіту на основі початкової мистецької освіти одночасно з повною загальною середньою освітою. Або обрати профільну загальну середню освіту.

Нагадаємо, що 20 квітня на черговій сесії міської ради прийняли рішення про реорганізацію Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв імені Ігоря Герети шляхом об’єднання з ЗОШ №21.  У результаті реорганізації було створено єдиний заклад – Тернопільський ліцей №21 – спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська міська рада  

Коментарі