Тернопільський студент пройшов стажування у Великобританії

24.06.2018 16:43   Джерело: ТДМУ
Опубліковано : Настя Острозька

Під час навчання студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського намагаються використати кожну можливість, щоб здобути практичний досвід. Представник факультету іноземних студентів п’ятикурсник Michael Frempong шліфував свої практичні навички в лікарні Принца Чарльза у Великобританії (місто Мертір Уельс).

Він мав можливість пройти програму клінічного вдосконалення з відомим колоректальним хірургом, професором П.Н.Харай (P.N.HARAY), який працює у вищезгаданій лікарні.

null
Фото: ТДМУ

«Взагалі я подавав заявку на участь у міжнародній конференції, але з певних причин її перенесли на пізніший термін. Проте мені запропонували пройти стажування в одній з найкращих клінік Великобританії. Це була для мене добра новина – я погодився на пропозицію.

null
Фото: ТДМУ

Упродовж стажування  отримав змогу працювати в команді професора П.Н.Харай, брав участь в огляді хворих у палатах, амбулаторіях, проведенні ендоскопії та асистував в операційній. Справа в тому, що своє майбутнє я бачу в хірургії. Відповідно всі ці дні, проведені в операційній залі, спілкування з досвідченими фахівцями, є для мене дуже важливими і корисними», – зазначив Michael Frempong.

null
Фото: ТДМУ

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: ТДМУ