Експорт товарів з Тернопільщини від початку року зріс на 35,3%

19.06.2018 10:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Обсяги експорту та імпорту товарів області у січні–квітні 2018р. становили відповідно 151,2 млн.дол. США та 118,1 млн.дол. Порівняно з січнем–квітнем 2017р. експорт збільшився на 35,3%, імпорт – на 11,4%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 33,1 млн.дол.

Зовнішньоторговельні операції товарами область проводила з партнерами із 90 країн світу. Експортні поставки надавали 169 підприємств області, імпортними користувалося 237.

Основним торговим партнером як в експорті, так і в імпорті була Польща (49,8% обласного експорту та 50,5% обласного імпорту).

Вагомі обсяги експортних поставок здійснювались до Нідерландів, Білорусі, Німеччини, Єгипту, Іспанії та Тунісу, імпортних надходжень – з Німеччини, Литви, Китаю, Італії та Швейцарії.

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становив 71,9% від загальнообласного обсягу експорту, імпорту – 80,5% від загальнообласного обсягу імпорту.

Основу товарної структури зовнішньої торгівлі області складали механічні та електричні машини, продукти рослинного походження, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, живi тварини; продукти тваринного походження, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, мінеральні продукти, засоби наземного транспорту, крім залізничного, різні промислові товари, недорогоцінні метали та вироби з них.

Головне управління статистики у Тернопільській області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі