ОТГ у Мінрегіонрозвитку планують перетворити в діаманти

18.06.2018 16:23   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Разом з привілегіями і грошима, які посипалися на об’єднані територіальні громади із їх створенням, управлінці ОТГ зіткнулися з певними проблемами. Передусім повноцінно працювати громадам заважає недостатня обізнаність їх керівництва. Як наголосив представник Мінрегіонрозвитку Сергій Шаршов, нові повноваження і кошти падають на голів ОТГ, а вони не знають, що із ними робити. І попри те, що місцеві бюджети зросли в середньому більш, ніж у 2,8 рази, не у всіх громадах є кваліфіковані кадри, які б реалізовували ці гроші.

«Ми ще будемо навчати, працювати з керівництвом громад. Зараз ми на правильному шляху. Досі ми зуміли створити алмази, далі після їх успішної 2-3-річної діяльності, зможемо перетворити їх в діаманти», - порівняв Сергій Шаршов.

Як один із варіантів розвитку ОТГ, представник Міністерства регіонального розвитку запропонував просувати на законодавчому рівні податок на нерухомість. Для прикладу, в інших країнах цей податок активно розвинений.

Вікторія Лукащук


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі