Спортсменка з Тернопільщини стала чемпіонкою України (Фото)

Опубліковано:
11 Червня, 2018

6-8 червня на стадіоні “Динамо” в Харкові відбувся Чемпіонат України серед юнаків 2003 року народження та молоді, повідомляють на сторінці у фейсбуці Федерації легкої атлетики Тернопільської області.

В бігу на 2000м з перешкодами, з результатом 7.38,77 сек чемпіонкою України стала Когут Тетяна (Бережанська ДЮСШ, тренер Дуда В.П.).

В бігу на 3000м виборола бронзову медаль показавши час -10.48,08 сек Антонюк Андріана (Зборівська ДЮСШ, тренер Небельський В.Р.).

Четвертою в спортивній ходьбі на 3000м, з новим рекордом області – 16.17,72 сек, закінчила дистанцію Франків Олександра (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Зозуля В.М.)

Два сьомих місця за метальниками спису: Мостовою Дариною – 28.83 м та Петришин Степаном – 39.57 м (ОДЮСШ, тренер Шмуляєва Г.М.).

В бігу на 100м показав дев’ятий час -11.82 сек, а в фінальному забігу на 200 м завершив біг восьмим – 24.66 сек Максим Клименко (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Клименко О.В.)

В попередньому забігу на 800 метрів четвертим фінішував Ніколайчук Роман з результатом 2.07,92 (Кременецька ДЮШС, тренер Каленік Н.). В фіналі хлопцю фінішувати завадила травма.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #медалі, #молодь, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #спортсмени, #тернопіль, #тернопільські новини, #харків, #чемпіонат україни