У Тернополі створили фільм про будівлі, що вистояли війну (Відео)

04.06.2018 17:10   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

У мережі Інтернет почали пориширювати документальний короткометражний фільм "Маловідомий Тернопіль". У стрічці розповідається історія тернопільських будівель, які вистояли війну, крізь призму спогадів старожилів.

Автор фільму - студентка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Гоголь Діана.

Основною ціллю створення короткометражного документального фільму «Маловідомий Тернопіль» було не лише віднайти інформацію про історичні архітектурні споруди Тернополя, а систематизувати та об’єднати знання в єдине ціле, а також задокументували спогади сторожилів, які стали живи свідками історії.

В стрічці розповідається історія споруд, які вистояли війну, через призму спогадів старожилів, у яких йдеться про цікаві та унікальні історії, які неможливо прочитати у книжках.

Фільм тривалістю 17 хвилин протягом усього часу тримає увагу глядача та змушує разом із людьми переживати їхні історії.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі