В Україні вводять нове правило реєстрації шлюбу

Опубліковано:
3 Червня, 2018

Кабінет міністрів затвердив Державну соціальну програму „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2021 року. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в середу, 30 травня, пише сайт Доба з посиланням на https://politeka.net.

Заступник міністра соціальної політики Олександра Чуркіна зазначила, що державна програма містить конкретні завдання з реалізації Конвенції ООН про права дитини та визначає 9 пріоритетів.

Зокрема, до пріоритетів належить створення сприятливих умов для життя та розвитку дитину, забезпечення рівних можливостей для всіх дітей, зміцнення інституту сім’ї та формування відповідального батьківства, врахування думки дітей при прийнятті рішень щодо державної та місцевої політики, захист дітей від насильства, створення дружньої до дитини системи правосуддя, забезпечення прав дітей у ситуації збройного конфлікту, створення безпечного інформаційного простору для дітей, формування територіальних громад, доброзичливих до дітей.

“Програма реалізовуватиметься за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів та за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством України”, – зауважила Чуркіна.

Читайте також

Все, що потрібно знати тернополянам при реєстрації автомобіля
На Київщині вбили подружню пару (Фото)
Відома тернополянка вийшла заміж на Гаваях (Відео)

Крім того, вона уточнила, що державна програма передбачає добровільне обстеження майбутнього подружжя на Torch-інфекції, тобто інфекції, які можуть негативно впливати на майбутніх дітей.

“Коли майбутнє подружжя буде приходити до РАЦСів і подавати заяву про реєстрацію шлюбу, то отримуватиме направлення на добровільне обстеження на торч-інфекції. Саме ці інфекції, якщо знаходяться в організмі дорослої людини, то мають великий вплив на здоров’я новонародженої дитини”, – сказала Чуркіна.

Вона такоє нагадала, що Україна ще 1991 року ратифікувала Конвенцію ООН про права дитини.

Torch-інфекції (або як їх ще називають, хвороби, що передаються вертикальним механізмом передачі або вертикальна передача від матері до дитини») можуть призвести до серйозних аномалій розвитку плоду або, навіть,  його загибелі. Інфекції, що складають TORCH-комплекс, відносять до групи вірусних, бактеріальних чи інвазій, які спричинюють найпростіші, що отримують доступ до кровоносної системи плоду. Вертикальна передача може відбутися в будь-який час періоду вагітності або під час пологів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #пара, #правило, #реєстрація, #тернопіль, #тернопільські новини, #шлюб
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
“Це те місце, де я повинен бути”: історія бізнесмена, який переїхав з Гонконгу до Кременця
20:11, 18 Квітня, 2024

“Це те місце, де я повинен бути”: історія бізнесмена, який переїхав з Гонконгу до Кременця

Блоги
Найбільше читають: