На Тернопільщині популяризують військову службу за контрактом

01.06.2018 21:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Настя Острозька

Військовослужбовці окремої артилерійської бригади оперативного командування "ЗАХІД" проводять заходи щодо популяризаціє військової служби за контрактом, а саме, проводить роз’яснювальну роботу в частині інформування населення регіону Тернопільщини, повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці 44 окрема артилерійська бригада. 

"Контрактники їздять населеними пунктами, знайомить громадян з перевагами проходження служби саме в артилерійській військовій частині. Таким чином контрактники розповідають про грошове забезпечення, соціальні пільги та гарантії, якими користуються вони у повсякденному житті. Перелік відкритих вакансій в Тернопільській окремій артилерійській бригаді сьогодні дозволяє реалізувати себе кожному, як в раніше набутій спеціальності, або ж пройти перепідготовку та здобути новий - військовий фах." - йдеться у пості.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews