30 травня завершують реєстрацію молоді Тернопільщини на стажування в органи державної влади

30.05.2018 08:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

30 травня завершують реєстрації молоді Тернопільщини на стажування в органи державної влади.

Проект «Державотворець» ініціюють Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства  та за підтримки проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидій корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI). Молодь піл час проекту матиме змогу ознайомитися з публічною адміністрацією та процесами державотворення, долучиться до розроблення, ухвалення управлінських рішень і до контролю за їх виконанням. Це допоможе під час подальшої професійної діяльності на державній службі через організацію освітньо-профорієнтаційних стажувань.

Проект складатиметься з трьох етапів. Перший - стажування молоді в органах державної влади, зокрема в Адміністрації Президента України, Секретаріаті Кабінету Міністрів України, міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади (з 15 по 23 червня 2018 року). Реєстрація та відбір на другий (регіональний та місцевий) та третій (стажування в українському парламенті) етапи здійснюватимуться після завершення першого.

Реєстрація для участі в стажуванні триває до 30 травня 2018 року. Охочим взяти участь потрібно: бути громадянами України, вільно володіти українською мовою, на момент подання заявки бути віком від 18 до 25 років, мати зацікавлення в подальшому розвитку в сфері державотворення, досвід участі в громадській діяльності буде перевагою при відборі.

Відбиратиме учасників стажування експертна комісія, яка формує Міністерство молоді та спорту України та до якої увійдуть партнери проекту, представники приймаючих на стажування органів державної влади. Проїзд, проживання та харчування стажерів - за рахунок організаторів.

За детальнішою інформацією можна телефонувати:
Марії Карчевич (тел.: 044 284 30 26);
Ірини Тулякової (тел.: 093 342 21 22);
Гапонюк Андріани (тел.: 099 911 04 71).

Анкету можна заповнити за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlDDV3bMYgz-SNWn6yELrKm3ryhEV_QRHsMGgWuoebyHaA5w/formResponse

Катерина Богуславська


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews