Відома тернопільська художниця Олеся Гудима запрошує на виставку «Українська душа»

24.05.2018 20:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Відома тернопільська художниця Олеся Гудима запрошує на виставку «Українська душа». Експозиція відкриється 1 червня о 15 год. в Художньому музеї ( вул. Крушельницької 1). Про це автор виставки написала на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Олеся Гудима – художник та літератор.  Родом з Тернополя. За фахом – журналіст, працювала журналістом у тернопільських виданнях. З 2007 року займається живописом. Творчий доробок Олесі Гудими налічує близько тисячі картин. За тематикою твори художниця систематизує у серії: «Сновида», «Кроки», «Ангели миру для України», «Українська мадонна», «Квіти», які виконані в еклектичному змішанні художніх напрямків: експресіонізмі, абстракціонізмі, символізмі, наїв-арті, математизмі, магічному реалізмі та постмодернізмі. Загалом твори Олесі Гудими можна зарахувати до інтуїтивної форми живопису — тієї, що йде за серцем, спонтанно, не базуючись на вже винайдених техніках і законах.

Катерина Богуславська.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews