Тернопільському обласному державному музичному училищу – 60 років

20.05.2018 15:43   Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Тернопільське обласне державне музичне училище імені Соломії Крушельницької святкує 60-річний ювілей. З нагоди створення закладу солістів, педагогів та вихованців училища привітав заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик та нагородив колектив грамотою за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва і виховання творчої молоді.

За його словами, Тернопільське музичне училище стало одним із центрів музичної культури та естетики нашої країни завдяки наполегливій праці керівництва та педагогів від початку заснування закладу.

«Протягом усіх років існування закладу в основі його роботи виокремлювалися велика мистецька душа і бажання розвивати таланти учнів, прославляти рідний край. Велика подяка усім за роботу і навчання, бо саме вони є в основі нової української держави, допомагають робити її кращою, гармонічнішою з різних сторін», – наголосив Юрій Юрик.

Про те, що до цієї ювілейної дати навчальний заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь талановитих педагогів наголосила і директор музичного училища Лариса Римар: «Їхня самовідданість та жертовність, безмежна любов до своєї професії дали можливість стати училищу провідним освітнім закладом України, відомим своїми випускниками, власною історією та традиціями. Училище стало рідною домівкою для понад 5 тисяч талановитих молодих людей, які присвятили своє життя служінню мистецтву».

Музичне училище носить ім’я видатної української співачки, уродженки Тернопілля, однієї з найяскравіших зірок світової оперної сцени – Соломії Крушельницької. У стінах навчального закладу виховувались лауреати та дипломанти міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів, народні та заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв України, музикознавці, відомі артисти та солісти оперних театрів, філармоній України, Європи, Сполучених Штатів Америки.

Фотоальбом за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1273351702768412 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопіль НАЖИВО!  

Коментарі