Тернопільські спортсмени довели свій професіоналізм у Івано-Франківську

Опубліковано:
15 Травня, 2018

Вихованці спортивного клубу Life style здобули друге командне місце на Чемпіонаті з Тайського боксу. Останній проходив 5 травня у місті Івано-Франківськ.

Захищали честь Тернополя 17 юнаків віком від 7 до 22.  Збірна Тернополя у підсумку змагань здобула 5 «золотих» медалей, 4 «срібла» та 5 «бронз». У командному рейтингу вона посіла друге місце.

Усіх 17 спортсменів підготував сертифікований тренер Української федерації Таїландського боксу Юрій Сенів. Билися у Івано-Франківську:

Крупніцький Назар, Хоркавий Сергій, Сливінський Максим,  Рудак Володимир, Шимків Арсен, Івахів Олександр, Демидась Олег, Онуферко Максим, Гринчук Марк, Гаврилов Роман, Кобилянський Артем, Коростинський Максим, Клос Роман, Мільшин Владислав, Дерех Валентин, Кушицький Павло і Малашевський Вадим.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #бокс, #змагання, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини