Тернопільські школярики вручили улюбленому письменникові «оберемок» малюнків (Фото)

11.05.2018 12:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

Усі ми (дорослі і не дуже) родом з Дитинства. Є така країна, тільки, на жаль, на мапі її нікому й ніколи ще не вдавалось відшукати. Однак у віртуальному просторі вона існує. Завдяки письменникам казкарям, до неї, до речі, можна доторкнутись. Однак це за умови, якщо, незважаючи на свій вік, любите читати, особливо ж – казки.  

Читайте також

Письменниця з Тернопільщини Раїса Обшарська знову перемогла
Міжнародний день дитячої книги: історія однієї усмішки

Найменшим читачам Тернопільської центральної дитячої бібліотеки, що на вулиці Миру, неймовірно пощастило: до них завітав відомий український письменник Сашко Дерманський. Як і годиться казкареві, до дітей  завітав не з порожніми руками, приніс багато своїх книг. Серед них «Танок Чугайстра» – пригодницька повість, події якої відбуваються у Карпатах. Дітлахи навперебій розпитували письменника про все, що тільки можна було запитати. Той нічого не приховував, через те щира розмова створила теплу довірливу атмосферу. А діти, як відомо, дуже відчувають нещирість дорослих. Тут з цим «моментом» було все добре. Про те, що Дерманського читають, підтвердили самі дітлахи: вони заздалегідь намалювали ілюстрації до прочитаних книг й урочисто вручили цілий «оберемок» чудових малюнків улюбленому автору.

Сподіваюсь, наше місто і його найменші жителі припали Сашкові до душі, тим більше, що у Тернополі він побував уперше.

null
Фото: Валентина Семеняк

 

null
Фото: Валентина Семеняк

 

null
Фото: Валентина Семеняк

 

null
Фото: Валентина Семеняк

 

null
Фото: Валентина Семеняк

 

null
Фото: Валентина Семеняк

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі