Представили голову Чортківської районної держадміністрації на Тернопільщині

03.05.2018 14:43   Джерело: Голос
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Чортківський район отримав нового керівника. Його 2 травня представив голова Тернопільської обласної держадміністрації Степан Барна. Згідно з розпорядженням Президента України Петра Порошенка очільницею Чортківського району стала Оксана Чайчук.

«Вибір голови районної державної адміністрації – це надзвичайно складна процедура, адже до керівника району мають бути відповідні вимоги, серед яких основне – це максимальна працездатність. Бо саме цей критерій є вимогою часу. Тому сподіваюся, що з Оксаною Чайчук у нас буде добра співпраця та командна робота, і не лише в частині співпраці з обласною державною адміністрацією, а й з владою міста Чортків та Чортківської районної ради», – зауважив Степан Барна після представлення громаді голови РДА.

У свою чергу новопризначена очільниця Чортківщини, подякувала керівництву держави та області за висловлену довіру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інтернатні заклади Тернопільщини отримали оригінальний подарунок

«Очолювати район – велика честь і, водночас, велика відповідальність. Тому перед собою ставлю високі завдання. Це перш за все пріоритетні  питання: реформа в сільській медицині, освіті, будівництво нових доріг, створення кооперативів і фермерських господарств, нових робочих місць, підняття заробітної плати. Буду також працювати над покращенням рівня життя мешканців району. Готова до конструктивної праці і діалогу, до командної роботи з міською та районною радами, зі всіма, без винятку, сільськими радами, з об’єднаними територіальними громадами, готова до співпраці з усіма політичними силами і громадськими організаціями району, з підприємствами і підприємцями, зі всіма тими, хто буде будувати конструктивну роботу та надавати пропозиції щодо покращення соціально-економічних показників нашого району», – зазначила Оксана Чайчук.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Голос