Ще один програш тернопільської «Ниви»

Опубліковано:
29 Квітня, 2018

З 5 матчів весняної фази чемпіонату України тернополяни зазнали 4 поразки, та зайняли 4-те місце у турнірній таблиці, повідомляє сайт Галас.

Зате івано-франківське “Прикарпаття” не перестає вигравати.

На матчі, який відбувся 27 квітня, на рідному стадіоні підопічні Володимира Ковалюка впевнено переграли тернопільську “Ниву”.

Перший гол в матчі наприкінці першого тайму фантастичним ударом зі штрафного забив кращий бомбардир команди Ігор Худоб’як. На 90-й хвилині ударом головою він забив і другий м’яч – 2:0.

Худоб’як став справжнім героєм зустрічі, зробивши дубль, здобувши перемогу для команди та вийшовши на перше місце в гонці бомбардирів Групи А Другої Ліги.

У наступному турі “Нива” 6 травня приймає у Вишнівці лідера першості – “Агробізнес” з Волочиська.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #нива, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #програш, #тернопіль, #тернопільські новини, #футбол