У Тернополі в двох магазинах виявили неякісні товари

20.04.2018 00:43   Джерело: dpss-te.gov.ua
Опубліковано : Настя Острозька

Цього року у І кварталі спеціалісти ринкового нагляду ГУ Держпродспоживслужби у Тернопільській області провели 25 перевірок характеристик продукції. Порушення виявили у 18 суб’єктів господарювання.

Під час перевірки магазину «Малятко-немовлятко», що у Тернополі, встановили реалізацію продукції, а саме ляльки Anlily ТМ «BIRTHDAY HAPPY» арт. LH 201557, виробник Китай, із порушенням вимог Технічного регламенту безпечності іграшок. На зовнішній поверхні пакування чи етикетці іграшки відсутній знак відповідності технічним регламентам.

Фізична особа-підприємець магазину протягом узгодженого строку не надала документи про походження продукції, тому відповідно до Закону «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» вважається особою, що ввела цю продукцію в обіг.

На порушника-підприємця склали протокол про виявлене порушення і винесли постанову згідно із Законом «Про державний ринковий нагляд  і контроль нехарчової продукції».

Окрім того, в лютому 2018 року провели планову виїзну перевірку характеристик продукції в магазині «МЕГА ЛЮКС» у Тернополі. У продажі виявили кавомолку-блендер ТМ AURORA арт. AU 140, виробник – Китай, із порушенням Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання, а саме – на електрообладнання, його табличку з технічними даними, пакування, на супровідні документи не нанесено знак відповідності технічним регламентам.

На фізичну особу-підприємця склали протокол про виявлене порушення і винесли постанову згідно із Законом «Про державний ринковий нагляд  і контроль нехарчової продукції».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: dpss-te.gov.ua  

Коментарі