Молодь йде в політику: Іван Кізюк став головою Тернопільського осередку Галицької Партії

16.04.2018 09:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Нещодавно на загальнопартійному З’їзді головою Політради УГП обрала 24-річного пластуна Романа Лозинського. Його заступницею стала молода тернополянка Ірина Яремчук, яка очолювала команду Галицької Партії в нашому обласному центрі. Відтак постало питання: хто ж очолить осередок партії у Тернополі?

Відповідь на нього партійці дали 12 квітня, обравши собі очільником Івана Кізюка. Хлопець є відомим громадським активістом та дієвим партійцем уже три роки. Понад 10 років як член Молодіжного Націоналістичного Конгресу він працює з молоддю, організовує вишкільні табори тощо. Під час важкого протистояння на Революції Гідності Іван був ройовим 14 сотні Самооборони Майдану, яка згодом трансформувалась у громадську волонтерську мережу "Вільні люди".

Сьогодні в Івана Кізюка за плечима багаторічний досвід соціальної роботи, організаційного вишколу на посаді секретаря Тернопільської міської організації УГП, робота в Тернопільському національному економічному університеті.

"Не варто боятися робити кроки в політику. Думаю, саме зараз настав час для ініціативної молоді. Тому я дякую колегам за висловлений мені кредит довіри. Знаю, що з такою командою нам усе вдасться!", - коментує Іван Кізюк.

Цікаво, що Українська Галицька Партія пропонує зовсім нову для України політичну модель. Замість одного вождя - мультилідерське середовище, де кожен ефективний партієць за декілька років може стати головою партії. Замість популізму і критиканства - експертні групи, які розробляють плани дій у різних сферах. Замість мітингів і протестів - проукраїнські та проєвропейські цінності, які партійці поширюють все далі за межі Галичини. Недарма цю партію експерти називають політичним феноменом.

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі