У Гусятині 80% учасників ярмарку вакансій отримали роботу у ПАП «Аркадія»

12.04.2018 20:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини
На замовлення приватного агропромислового підприємства «Аркадія» у Гусятинському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. 
 
«Навесні у всіх сільськогосподарських підприємств додається роботи: треба наводити лад у господарстві, перевірити готовність техніки до посівної, розпочинати весняно-польові роботи. Нагальною стає потреба у працівниках, - звернулась до безробітних юрист ПАП Ірина Бойко. – Відтак на сьогодні господарству потрібні трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, механік, електрозварник ручного зварювання, підсобні робітники».

Читайте також

Тернополян запрошують на «Доброярмарок» (Відео)
Україну представили на Міжнародному благодійному ярмарку в Індії
Аграрна Тернопільщина: Хліборобські висоти «Аркадії»

Ірина Бойко розповіла про діяльність підприємства, охарактеризувала умови праці та та її оплати, соціальні гарантії для працюючих, ознайомила із графіком роботи. Із особами, яких зацікавили пропозиції праці, вона провела особисті співбесіди.
 
До слова: ПАП “Аркадія” тісно співпрацює із Гусятинським районним центром зайнятості. Протягом 2017 року підприємство поінформувало про 85 вакансій, усі вони були укомплектовані за сприяння служби зайнятості. Торік 17 безробітних гусятинчан мали у ПАП тимчасову роботу. У 2018 році заявлено 39 вакансій, з них 8 – вже укомплектовано. 
 
Безпосереднє спілкування представника роботодавця з шукачами роботи дало свої результати, із 15 учасників ярмарку зацікавилася наявними вакансіями, 12-ти із них видано направлення на працевлаштування у ПАП “Аркадія”.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі