У Тернополі пропонують взяти участь у конкурсі на стажування в обласній раді

10.04.2018 17:00   Джерело: TeNews
Опубліковано : Настя Острозька

До 14 квітня можна подати заявку на конкурсі на участь в проекті "Студенти для органів самоврядування 2018", повідомляє сайт Galas.te.ua.

Кандидатами можуть стати студенти 2-5 курсів, магістри або аспіранти, які мають аналітичні здібності та розуміють процеси у сучасній політичній ситуації на рівні області та країни.

-Таке стажування – це корисний досвід для тих, хто хоче якісно підвищити рівень своєї кваліфікації, планує стати політиком, прагне бути успішним, – каже координатор програми Ігор Процик.

Стажування триватиме у вільний час від навчання, 4 місяці, по 4 години в день.

Читайте також

Молоді науковці, прокиньтесь! Чехи дають гроші

Під час цього проекту студенти зможуть пройти стажування в Тернопільській обласній раді та Тернопільській обласній державний адміністрації, відвідати цікаві тренінги і семінари в Тернополі та інших містах України, а також взяти участь в інших цікавих заходах в рамках програми стажування.

Заявку можна завантажити у групі Facebook – «Студенти для органів місцевого самоврядування (Тернопіль)» у розділі “ФАЙЛИ” або на сайті www.ngosms.blogspot.com (у НОВИНІ), або за посиланням – https://fex.net/645319715084, заповнити її, роздрукувати та передати анкету координатору програми Ігорю Процику.

Наприкінці періоду стажування учасники отримають Сертифікат про проходження стажування та можливість бути зарахованими до кадрового резерву. Крім цього усі стажери матимуть можливість взяти участь в екскурсіях у Верховну раду України та Будинок Уряду.

Анастасія Гарасим'як.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews