Цікавий та незвичний урок провели для учнів в Борщівській галереї

Малярський дар Тараса Шевченка

30.03.2018 18:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Ірина Мадзій

У відділі картинної галереї Борщівського краєзнавчого музею класні керівники третіх початкових класів  Борщівських шкіл №1 і №2 Алла Прокопишин та Людмила Яловіцька, провели для своїх вихованців цікавий і незвичний урок зустрічі зі справжнім мистецтвом. Ведуча уроку – науковий працівник музею Олена Дудар наголосила, що подібний захід відбувається у стінах закладу вперше. А все завдяки творчому пошуку вчителів, які уже давно застосовують у навчанні інноваційні форми підходу до засвоєння нового і цікавого матеріалу.

Цього разу дітлахи знайомились із малярським надбанням великого Кобзаря. Про Тараса-художника школярам цікаво розповідали відомі художники нашого краю Євген Шпак та Олег Левицький. Пан Євген  розповів учням про цікаві зустрічі художників у творчому об’єднанні «Потік», про свої картинні виставки, а Олег Левицький провів чудовий майстер-клас з художнього мистецтва, запросив усіх присутніх до  художньо-меморіального музею ім. Леопольда Левицького в селі Бурдяківцях, який він очолює вже багато років.

Урок був насичений складними художніми завданнями, цікавими конкурсами, ребусами, кросвордами, загадками з образотворчого мистецтва, з якими учні успішно впорались.  Прикрасило свято читання поезії Тараса Шевенка. Вероніка Боднар, Яна Ковч, Анастасія Крильчук, Сергій Онишко, Леся Паньків, Каріна Шийка і Олександра Щедрик чуттєво і пристрасно прочитали відомі поезії Кобзаря а також виконали декілька музичних композицій.

Це уже четвертий нестандартний урок, який проводять педагоги Алла Прокопишин і Людмила Яловіцька. Така праця приносить свої позитивні результати. По-перше, це досвід, з яким охоче діляться вчителі, по-друге, зацікавлення учнів процесом пізнавальних ігор і вікторин, і третє, як показує практика, засвоєння нових тем дається малюкам дуже легко, а ще розвиває у них творчу уяву, бажання бути кращим з-поміж кращих. Усі хочуть бути переможцями і стають ними.

null

 

null

Фото Алли Прокопишин


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі