У Тернополі провели правову акцію «Скажи стоп насильству»

25.03.2018 13:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

22 березня 2018 року у м. Тернополі за участю керівників та працівників головного територіального управління юстиції, фахівців регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правову акцію «Скажи стоп насильству».

Читайте також

Тернополян просять долучатись до великодніх ініціатив у місті
«Ти не один»: В ТНЕУ організували акцію для вихованців дитячого будинку
Націоналісти зірвали вибори Путіна в Україні і погрожують «потрусити» всю владу

З метою привернення уваги до проблеми насильства та інформаційно-просвітницької роботи, направленої в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля, розроблено та розповсюджено 200 примірників двох тематичних буклетів. Для сучасного суспільства проблема насильства є дуже актуальною, оскільки воно передається як модель поведінки дітям від батьків, що зумовлює його існування віками. Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство, можливе лише за умови об’єднання зусиль державних органів та кожної людини. Скажи своє ні насиллю, оскільки насильство породжує насильство.

 

 

null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews