Хресна дорога в Скалі-Подільській: скорботний шлях з Ісусом (Фото)

24.03.2018 13:39   Джерело: TeNews
Опубліковано : Ірина Мадзій

У Скалі-Подільській відбулась Театралізована Хресна дорога за участю і благословенням  єпископа кир Дмитра Григорака, єпарха Бучацької єпархії УГКЦ. У скорботній хресній ході, разом із численними жителями містечка і навколишніх сіл, взяли участь священики з інших парафій УГКЦ.

Священик Скала-Подільської парафії УГКЦ о. Василь Германюк запросив молодь товариства українських студентів-католиків «Обнова» з міста Івано-Франківська, щоб ті зобразили для мешканців селища та гостей  округи, події з життя Ісуса Христа - Страсті Христові. Завдяки щедрим жертводавцям захід вдався на прославу Божу. І навіть погода, попри несприятливі прогнози синоптиків допомогла, зачекавши трохи зі снігом. Дошкуляв лише мороз і вітер, проте це не стало на заваді проведення заходу.

null
Фото: о. Василь Германюк.

 

null
Фото: о. Василь Германюк.

 

null
ФФото: о. Василь Германюк.

 

null
Фото: о. Василь Германюк.

 

null
Фото: о. Василь Германюк.

Долаючи шлях понад два кілометри, тривалістю дві з половиною години, молоді люди намагалися відтворити хід Хресної дороги Спасителя, що відбувалися в Єрусалимі дві тисячі років тому. Цим нагадували вірним про надлюдські терпіння Ісуса Христа, які Він переніс заради спасіння кожної людини. Не зважаючи на мороз і вітер, духовне дійство не залишило байдужими мешканців цього містечка.

Ірина Мадзій.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі