Літературна Тернопільщина: Премія – Михайлові Сопилюку

18.03.2018 21:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Ірина Мадзій

Приємна подія відбулась нещодавно у стінах Заліщицького аграрного коледжу ім. Є. Храпливого. Тут вручили літературну премію імені Петра Ковальчука знаному в Заліщицькому краї, області, за кордоном видатному історикові, педагогові, авторові майже десяти книг ґрунтовних досліджень, присвячених Заліщанщині та її людям, Михайлові Васильовичу Сопилюку.

Пан Михайло уже багато років працює заступником директора коледжу із навчальної роботи, проте, попри щоденну зайнятість, знаходить час на пошукову і літературну творчість. Останнє вагоме досягнення Михайла Сопилюка – змістовна праця про історію Заліщицького краю, яку він написав у співавторстві із Миколою Бачинським, - два томи книги «Заліщики: роки, події, люди». У двотомнику досліджено великий історичний пласт краю, подано цікаві розповіді про видатних постатей, які залишили свій слід на цій благодатній землі. Працелюбність Михайла Васильовича просто вражає, адже дослідницька праця – це титанічні зусилля, які під силу не кожному.

Михайло Сопилюк є членом Національної спілки журналістів України, його публікації в пресі завжди викликають жвавий і непідробний інтерес читачів.

Ірина Мадзій.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі