Школярів на Тернопільщині вчать обирати професію

У школах Тернопільського району відбулись профорієнтаційні заходи

18.03.2018 20:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели профорієнтаційні виїзні заходи для молоді в НВК "Шляхтинецька ЗОШ ім. О. Г. Барвінського" Байковецької сільської ради Тернопільської області та Комунальному закладі ЗОШ c.Товстолуг Великогаївської сільської ради Тернопільської області.

Метою проведення даних  заходів було інформування школярів про послуги ДСЗ, знайомство зі світом професій, допомога у професійному самовизначенні, інформування про можливість проходження тестування на Платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри.

Фахівці центру зайнятості  ознайомили учнів із мінливим світом професій та професіями майбутнього,  обговорили поради  щодо правильного вибору майбутнього фаху і  навчального закладу. У ході заняття було проведено ряд інтерактивних вправ, а також експрес-тести, спрямовані на визначення особистісних якостей учнів.

На завершення заходу учням було запропоновано перегляд профорієнтаційних  роликів про оптимальний вибір майбутньої професійної діяльності.

Ірина Опалко.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews