Студентам чортківського коледжу на Тернопільщині запропонували зіграти ролі в театрі

12.03.2018 09:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Ірина Мадзій

Студенти  чортківського державного медичного коледжу живуть цікавим і насиченим життям. Майбутні медики беруть активну участь у різноманітних творчих конкурсах, змаганнях, вікторинах з гуманітарних дисциплін і часто стають переможцями.

Нещодавно двоє студентів-другокурсників  коледжу стали дипломантами районного відбіркового конкурсу на кращого читця поезії Тараса Шевченка, здивувавши журі високою акторською майстерністю. Дипломом першого ступеня відзначено студента спеціальності «Акушерська справа» Методія-Михайла Конфедрата, а Ольга Логуш, студентка спеціальності «Лікувальна справа», отримала друге призове місце і стала володаркою диплома другого ступеня.

Виступ читців настільки сподобався членам журі, що студентам запропонували ролі у народному театрі ім. П. Карабіневича.

Чесно кажучи, молоді люди й не сподівалися на таку перемогу, а пропозицію зіграти у постановці театру розцінюють як справжній подарунок долі.

null

На фото: студенти-переможці Ольга Логуш та Методій-Михайло Конфедрат. Фото із сайту чДМК

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі