Молодь Тернопільщини закликають до участі у тереновій грі «Гурби-Антонівці»

11.03.2018 12:43   Джерело: Реально
Опубліковано : Новини Тернопілля

“Гурби-Антонівці” – це найбільша щорічна теренова гра для молоді зі всієї України. Протягом трьох діб близько 400 учасників живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальний умовах, - пише Реально.

Гра проводиться для хлопців і дівчат віком 18-29 років з усієї України, для тих, хто готовий прожити 60 годин у лісі.
Цього року теренова гра відбудеться 28 квітня — 01 травня 2018 року у лісовому масиві біля села Антонівці, Тернопільcька область.

Гра відбувається у лісі площею 20 км² та триває 3 доби без перерви, часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. За перемогу змагаються 2 курені – “Вовки” та “Леви”. А “життя” учасника – це нарукавна пов’язка. Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій.“Вбити” – означає зірвати нарукавну пов’язку гравця у бої, застосовуючи лише прийоми боротьби, без прямих ударів.

Щороку на гру приїжджає декілька сотень юнаків та дівчат із всієї України. Учасники ночують без наметів, організованого харчування немає.

Участь у грі безкоштовна. Організатори – Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Міністерство молоді та спорту України.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Реально