Директору школи мистецтв ім. І.Ґерети задали п'ять питань

06.03.2018 19:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Олена Мудра

Питання реорганізації Тернопільської обласної комунальної експериментальної комплексної школи мистецтв хвилюють і працівників школи, і батьків дітей. Також озвучили свою думку про школу багато випускників, які сьогодні успішні і працють, як в Україні, так і у різних куточках світу. Свої фото та спогади, подякі школі за надану можливість отримати декілька освіт протягом навчання в середній школі, випускники розміщують у мережі Фейсбук у групі "Майбутнє школи мистецтв Ігоря Герети", яку створила Ярина Герета донька засновника школи. Зараз у групі понад 2000 учасників. Чому школа зараз проводить навчання саме у таких приміщеннях, чому сотні талановитих творчих дітей не мають сучасних класів, спортзалу, залу для хореографії, чому не закуповуються нові інструменти? Як повпливає на школу приєднання інтернату у Струсові? На деякі питання відповідає директор школи Марія Гудима.

П’ять питань до директора Тернопільської експериментальної обласної школи мистецтв ім. Ігоря Ґерети Марії Гудими.

Питання 1: про школу та її головні проблеми?

Питання 2: чи покращаться умови навчання в Тернополі після реорганізації школи?

Питання 3: чи буде далі школа експериментальною?

Питання 4: які гарантії повернення у школу у випадку реконструкції, перебудови школи?

Питання 5: де будуть вчитися учні школи поки триватиме перебудова (реконструкція)?

Відповіді директорки, яка очолила школу з листопада місяця 2017 року у сюжеті Тернопільського Медіа Центру (громадського Інтернет телебачення).


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі