Марс під загрозою зараження від Земних бактерій які летять з Tesla Roadster

01.03.2018 14:53   Джерело: kiber-news
Опубліковано : Новини Тернопілля

Американські фахівці висловили своє побоювання через те, що перед відправкою в глибини відкритого космосу автомобіль Tesla Roadster піддавався процедурі очищення, через що він може доставити на Марс земні бактерії, - пише kiber-news.

Вчені з США стурбовані тим, що якщо на Марсі присутні будь-які форми життя, їх існування може виявитися під загрозою в разі падіння Tesla Roadster на поверхню Червоної планети. Фахівці впевнені, що земні бактерії можуть стати смертельною загрозою для живих організмів на Марсі, якщо такі є, так як вони ніколи не взаємодіяли з біологічними зразками з іншої планети.

Експерти вважають,що в тому випадку, якщо земні бактерії виявляться сильнішими марсіанських мікроорганізмів, вчені втратять можливість отримання відомостей про біологічну оболонці Червоної планети, яка буде знищена раз і назавжди.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: kiber-news  

Коментарі