Росія не отримає медалей, які спортсмени здобули на Олімпіаді-2018

Опубліковано:
1 Березня, 2018

Міжнародний олімпійський комітет оприлюднив текст доповіді комісії щодо дотримання критеріїв, які вимагали в МОК перед олімпійськими атлетами із Росії (OARIG). Одним із пунктів там є рішення стосовно медалей, які завоювали представники Росії, – пише ua-football.

За всіма офіційними документами Росія не отримає жодної медалі. Нагороди запишуть на OARIG.

У всіх офіційних документах стосовно Олімпіади-2018 медалі, здобуті олімпійськими атлетами з Росії, залишаться записаними саме як OAR, оскільки збірна Росії не брала участі в Олімпійських іграх, повідомили в МОК.

На Олімпіаді в Пхьончхані OAR завоювалиа 17 медалей та посіла 13-те місце поміж 28-ми країн.

Нагадаємо, Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) вирішило заборонити проведення міжнародних змагань на території Росії.

Також 24 лютого США оголосили рішення про бойкот етапу Кубка світу з біатлону у Росії. Причина – допінговий скандал навколо РФ. Згодом до американців офіційно приєдналася Федерація біатлону Чехії.

Джерело: Новини Тернопільщини