Прокурори Тернопільщини спілкуються зі школярами і студентами про відповідальність за вчинення корупції

28.02.2018 12:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Прокурори Тернопільщини спілкуються зі школярами і студентами про запобігання корупції. Зокрема, працівники прокуратури області на виконання спільного наказу Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017 року №289/1375 «Про співпрацю та комунікацію між відомствами» проводять навчання серед школярів та студентів із питань запобігання та протидії корупції. Уже відбулися такі навчальні заходи у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка та Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

Студентам та учням розповідають про повноваження правоохоронних органів та сферу їхньої компетенції, актуальні перспективи та проблеми попередження і виявлення корупції, інформують про відповідальність за вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень. Такі зустрічі з молоддю працівники прокуратури планують проводити і надалі. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews