Долаємо проблеми разом

23.02.2018 14:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Ірина Мадзій

Молоді активні парафіяни УГКЦ Скали-Подільської взяли участь у хакатоні - заході, під час якого різні спеціалісти в галузі розробки програмного забезпечення разом працюють над розв'язанням якоїсь проблеми, або створенням нового додатку чи сервісу. Марафон був організований для півфіналістів конкурсу молодіжних інновацій в Україні Laudato Si’ Startup Challenge Ukraine і відбувався на початку лютого у приміщенні філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету міста Львова.

Учасники заходу мали інтенсивну навчальну програму, під час якої дізналися багато корисної інформації щодо проектного моделювання, алгоритму створення нових продуктів у стартапі, а також особисто поспілкувалися з декількома менторами і отримали актуальні та важливі поради щодо написання проектів.

На завершення зустрічі відбувався пітчинг проектів на якому о. Василь Германюк, священик зі Скали-Подільської, представив напрацювання відповідальних людей селища, спрямованих на подолання потреб слабких сторін Скала-Подільської громади.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі