Україна таки не поїде з Пхьончхана з порожніми руками. Зважаючи на стан, в якому перебувають наші біатлоністки, таке побоювання виникало. Однак «підстрахував» фристайліст Олександр Абраменко. Його нагороду пророкували не лише в Україні, проте у виді, де олімпійський чемпіон спокійно може не пройти кваліфікації, прогнози – справа ще невдячніша, ніж у спорті загалом.

Олімпіада-2018. Всі чемпіони. День дев’ятий - изображение 1

28-річний австрійський гірськолижник Марсель Гіршер виграв перегони в гігантському слаломі і став дворазовим олімпійським чемпіоном

Олімпіада-2018. Всі чемпіони. День дев’ятий - изображение 2

Новим олімпійським чемпіоном у лижному слоуп-стайлі став 22-річний норвежець Ойстейн Бротен

Олімпіада-2018. Всі чемпіони. День дев’ятий - изображение 3

Дідрік Тьонсет, Мартін Сундбю, Сімен Крюґер та Йоганнес Клебо повернули Норвегії золото в чоловічій олімпійській естафеті в лижних перегонах після 16-ти років поразок. В останнє командну гонку Норвегія вигравала ще в Солт-Лейк-Сіті-2002. Крюґер та Клебо виграли вже свої другі золоті нагороди в Пхьончхані

Олімпіада-2018. Всі чемпіони. День дев’ятий - изображение 4

Перемогу 29-річного французького біатлоніста Мартена Фуркада над німцем Сімоном Шемппом у гонці з масовим стартом зафіксував тільки фотофініш. Мартен став чотириразовим олімпійським чемпіоном

Олімпіада-2018. Всі чемпіони. День дев’ятий - изображение 5

31-річна Нао Кодайра на третій у своїй кар’єрі Олімпіаді вперше стала чемпіонкою, перемігши в ковзанярському спринті на 500 м світову рекордсменку і переможницю двох попередніх Ігор на цій дистанції Лі Сан-Хва з Кореї

Олімпіада-2018. Всі чемпіони. День дев’ятий - изображение 6

На четвертій для себе Олімпіаді 29-річний фристайліст з Миколаєва Олександр Абраменко виграв золото в акробатичних стрибках з трампліна і приніс Україні перше чоловіче золото зимових Ігор в незалежній історії

Джерело: Новини Тернопільщини