Тернополянин Тарас Радь на Кубку Світу з лижних перегонів та біатлону здобув 4 медалі

Опубліковано:
13 Лютого, 2018

Кубок Світу з лижних перегонів та біатлону серед паралімпійців проходив з 2 до 9 лютого у фінському місті Вуокатті. Українці загалом вибороли 35 медалей, серед яких 10 золотих, 10 срібних та 15 бронзових і, таким чином, посіли другу сходинку.

Вихованець Тернопільського «Інваспорту», майстер спорту України міжнародного класу Тарас Радь серед чоловіків в категорії сидячи, клас LW 10-12 та здобув 4 медалі: золоту, срібну та дві «бронзи».

З такими результатами передпаралімпійський сезон завершено. Попереду – Паралімпіада-2018, яка з 9 до 18 березня пройде у Південній Кореї.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #олімпіада, #радь, #спорт. змагання, #тернопіль, #тернопільські новини