Хто виграє медалі Олімпіади? Повний прогноз Associated Press на всі 102 дисципліни

Найбільше медалей аґенція віддає норвежцям.

10.02.2018 18:43   Джерело: ua-football.com
Опубліковано : Новини Тернопільщини

10 лютого, на ХХІІІ зимових Іграх у Пхьончхані буде розіграно перших п’ять комплектів нагород. Прогнозів, очікувань, балачок навколо майбутніх медальних стартів безліч.

Аґенція The Associated Press пішла далі і зробила свій прогноз на трійки призерів у кожній зі 102-х олімпійських дисциплін. UA-Футбол вже сповіщав, що Україні фахівці АР прогнозують три медалі. І якщо цей прогноз буде вірним, то першу з них біатлоністка Анастасія Меркушина мала б здобувати вже завтра, під час спринтерської гонки, яка розпочнеться о 13:15 за київським часом.

Читайте також

Тернополяни на відкритті Олімпіади-2018 (Фото)
Прапор України на відкритті Олімпіади-2018 в Пхйончхані понесе біатлоністка з Тернополя Олена Підгрушна

Зрештою, нижче маєте змогу ознайомитися з повним прогнозом АР на Олімпіаду-2018. Читайте, сперечайтеся і порівнюйте.

ГІРСЬКІ ЛИЖІ

Чоловіки

Швидкісний спуск
Золото – Аксель Лунд Свіндаль (Норвегія)
Срібло – Біт Фойц (Швейцарія)
Бронза – Ганнес Райхельт (Австрія)

Super-G
Золото – К’єтіль Янсруд (Норвегія)
Срібло – Домінік Паріс (Італія)
Бронза – Аксель Лунд Свіндаль (Норвегія)

Комбінація
Золото – Алексіс Пінтуро (Франція)
Срібло – Джастін Мурісьє (Швейцарія)
Бронза – Марсель Гіршер (Австрія)

Гігантський слалом
Золото – Марсель Гіршер (Австрія)
Срібло – Генрік Крістофферсен (Норвегія)
Бронза – Тед Ліґеті (США)

Слалом
Золото – Марсель Гіршер (Австрія)
Срібло – Генрік Крістофферсен (Норвегія)
Бронза – Стефано Ґросс (Італія)

Жінки

Швидкісний спуск
Золото – Ліндсі Вонн (США)
Срібло – Софія Ґоджа (Італія)
Бронза – Мішель Ґезен (Швейцарія)

Super-G
Золото – Лара Ґут (Швейцарія)
Срібло – Анна Файт (Австрія)
Бронза – Тіна Вайратер (Ліхтенштейн)

Комбінація
Золото – Мікаела Шіффрін (США)
Срібло – Федеріка Бріньоне (Італія)
Бронза – Венді Голденер (Швейцарія)

Гігантський слалом
Золото – Тесса Ворлі (Франція)
Срібло – Вікторія Ребенсбурґ (Німеччина)
Бронза – Мікаела Шіффрін (США)

Слалом
Золото – Мікаела Шіффрін (США)
Срібло – Венді Голденер (Швейцарія)
Бронза – Петра Влгова (Чехія)

Командна першість
Золото – Швеція
Срібло – Франція
Бронза – Австрія

БІАТЛОН

Чоловіки

Спринт 10 км
Золото – Йоганнес Бьо (Норвегія)
Срібло – Мартен Фуркад (Франція)
Бронза – Лукас Гофер (Італія)

Переслідування 12,5 км
Золото – Мартен Фуркад (Франція)
Срібло – Йоганнес Бьо (Норвегія)
Бронза – Ондрей Моравец (Чехія)

Мас-старт 15 км
Золото – Мартен Фуркад (Франція)
Срібло – Йоганнес Бьо (Норвегія)
Бронза – Еміль-Еґле Свендсен (Норвегія)

Індивідуальна гонка 20 км
Золото – Йоганнес Бьо (Норвегія)
Срібло – Мартен Фуркад (Франція)
Бронза – Кентен Фійон Майє (Франція)

Естафета 4х7,5 км
Золото – Норвегія
Срібло – Франція
Бронза – Німеччина

Жінки

Спринт 7,5 км
Золото – Лаура Дальмайєр (Німеччина)
Срібло – Кайса Макарайнен (Фінляндія)
Бронза – Анастасія Меркушина (УКРАЇНА)

Переслідування 10 км
Золото – Кайса Макарайнен (Фінляндія)
Срібло – Анастасія Кузьміна (Словаччина)
Бронза – Лаура Дальмайєр (Німеччина)

Мас-старт 12,5 км
Золото – Лаура Дальмайєр (Німеччина)
Срібло – Кайса Макарайнен (Фінляндія)
Бронза – Анастасія Кузьміна (Словаччина)

Індивідуальна гонка 15 км
Золото – Лаура Дальмайєр (Німеччина)
Срібло – Надєжда Скардіно (Білорусь)
Бронза – Дарія Домрачева (Білорусь)

Естафета 4х6 км
Золото – Німеччина
Срібло – УКРАЇНА
Бронза – Норвегія

Змішана естафета 2х6 км жінки + 2,7,5 чоловіки
Золото – Норвегія
Срібло – Франція
Бронза – Чехія

БОБСЛЕЙ

Чоловіки

Двійки
Золото – Франческо Фрідріх (Німеччина)
Срібло – Джастін Кріппс (Канада)
Бронза – Ніко Вальтер (Німеччина)

Четвірки
Золото – Йоганнес Льохнер (Німеччина)
Срібло – Оскарс Кіберманіс (Латвія)
Бронза – Франческо Фрідріх (Німеччина)

Жінки

Двійки
Золото – Кайлі Ампріс (Канада)
Срібло – Елана Майєрс-Тейлор (США)
Бронза – Джеймі Ґройбель-Посер (США)

ЛИЖНІ ГОНКИ

Чоловіки

15 км вільним стилем
Золото – Мартін Сандбю (Норвегія)
Срібло – Моріс Моніфіка (Франція)
Бронза – Ліво Нісканен (Фінляндія)

Мас-старт 50 км класичним стилем
Золото – Мартін Сандбю (Норвегія)
Срібло – Матті Гейккінен (Фінляндія)
Бронза – Алекс Гарві (Канада)

Естафета 4х10 км
Золото – Норвегія
Срібло – Фінляндія
Бронза – Швеція

Дуатлон 30 км (15 км «класикою» + 15 км вільним стилем)
Золото – Мартін Сандбю (Норвегія)
Срібло – Алекс Гарві (Канада)
Бронза – Йоганнес Кльобо (Норвегія)

Спринт 1,5 км класичним стилем
Золото – Йоганнес Кльобо (Норвегія)
Срібло – Федеріко Пеллеґріно (Італія)
Бронза – Фінн Кроґ (Норвегія)

Командний спринт (вільний стиль)
Золото – Норвегія
Срібло – Італія
Бронза – Швеція

Жінки

10 км вільним стилем
Золото – Маріт Бйорґен (Норвегія)
Срібло – Шарлотт Калла (Швеція)
Бронза – Гайді Венґ (Норвегія)

Мас-старт 30 км класичним стилем
Золото – Маріт Бйорґен (Норвегія)
Срібло – Гайді Венґ (Норвегія)
Бронза – Кріста Пармакоскі (Фінляндія)

Естафета 4х5 км
Золото – Норвегія
Срібло – Швеція
Бронза – Фінляндія

Дуатлон 15 км (7,5 км «класикою» + 7,5 км вільним стилем)
Золото – Шарлотт Калла (Швеція)
Срібло – Маріт Бйорґен (Норвегія)
Бронза – Гайді Венґ (Норвегія)

Спринт 1,5 км вільним стилем
Золото – Майкен Касперсен-Фалла (Норвегія)
Срібло – Джессіка Діґґінс (США)
Бронза – Стіна нільссон (Швеція)

Командний спринт (вільний стиль)
Золото – Норвегія
Срібло – США
Бронза – Швеція

КЕРЛІНГ

Чоловіки
Золото – Канада
Срібло – Швеція
Бронза – США

Жінки
Золото – Канада
Срібло – Великобританія
Бронза – олімпійські атлети з Росії

Мікст-пари
Золото – Китай
Срібло – Канада
Бронза – Швейцарія

ФІГУРНЕ КАТАННЯ

Чоловіки
Золото – Натан Чен (США)
Срібло – Шома Уно (Японія)
Бронза – Хав’єр Фернандес (Іспанія)

Жінки
Золото – Євгєнія Медведєва (олімпійські атлети з Росії)
Срібло – Аліна Заґітова (олімпійські атлети з Росії)
Бронза – Кейтлін Осмонд (Канада)

Спортивні пари
Золото – Альона Савченко/Бруно Массо (Німеччина)
Срібло – Су Венчжін/Ган Конь (Китай)
Бронза – Меґан Дугамель/Ерік Редфорд (Канада)

Танцювальні пари
Золото – Тесса Вертью/Скотт Мойр (Канада)
Срібло – Ґабріела Пападакіс/Ґільєрме Кізерон (Франція)
Бронза – Майя Шібутані/Алекс Шібутані (США)

Командна першість
Золото – Канада
Срібло – США
Бронза – олімпійські атлети з Росії

ФРИСТАЙЛ

Чоловіки

Акробатика
Золото – Максім Буров (олімпійські атлети з Росії)
Срібло – Антон Кушнір (Білорусь)
Бронза – Олександр Абраменко (УКРАЇНА)

Halfpipe
Золото – Девід Вайс (США)
Срібло – Торін Ятер-Воллас (США)
Бронза – Алексіс Феррейра (США)

Муґул
Золото – Майкл Кінґсбарі (Канада)
Срібло – Метт Ґрегем (Австрія)
Бронза – Дмітрій Райхерд (Казахстан)

Skicross
Золото – Марк Бішофберґер (Швейцарія)
Срібло – Сєрґєй Рідзік (олімпійські атлети із Росії)
Бронза – Кевін Друрі (Канада)

Slopestyle
Золото – Ґус Кенворті (США)
Срібло – Андрі Раґетті (Швейцарія)
Бронза – Остейн Браатен (Норвегія)

Жінки

Акробатика
Золото – Су Меньтао (Китай)
Срібло – Ганна Гуськова (Білорусь)
Бронза – Лідія Лассіла (Австралія)

Halfpipe
Золото – Бріта Сіґурні (США)
Срібло – Медді Боумен (США)
Бронза – Кессі Шарп (Канада)

Моґул
Золото – Жюстін Дуфур-Лапойнт (Канада)
Срібло – Перрен Лафонт (Франція)
Бронза – Енді Науде (Канада)

Skicross
Золото – Сандра Неслунд (Швеція)
Срібло – Гайді Цахер (Німеччина)
Бронза – Фанні Сміт (Швейцарія)

Slopestyle
Золото – Йоганне Кіллі (Норвегія)
Срібло – Єнні-Лі Бурманссон (Швеція)
Бронза – Меґґі Войзен (США)

ХОКЕЙ

Чоловіки
Золото – Канада
Срібло – Швеція
Бронза – Фінляндія

Жінки
Золото – Канада
Срібло – США
Бронза – Фінляндія

САННИЙ СПОРТ

Чоловіки
Золото – Фелікс Лох (Німеччина)
Срібло – Вольфґанґ Кіндль (Австрія)
Бронза – Домінік Фішналлер (Італія)

 

Жінки
Золото – Наталі Ґайзенберґер (Німеччина)
Срібло – Алекс Гоф (канада)
Бронза – Ерін Гемлін (США)

Дублі
Золото – Тонні Еґґерт і Саша Бенекен (Німеччина)
Срібло – Тобіас Вендль і Тобіас Арльт (Німеччина)
Бронза – Петер Пенц і Ґеорґ Фішлер (Австрія)

Командна естафета
Золото – Німеччина
Срібло – США
Бронза – Канада

ЛИЖНЕ ДВОБОРСТВО

Чоловіки

Гонка переслідування по системі Ґундерсена (норм. трамплін + 10 км)
Золото – Ян Шмід (Норвегія)
Срібло – Акіто Ватабе (Японія)
Бронза – Ґраабек Йорґен (Норвегія)

Гонка переслідування по системі Ґундерсена (великий трамплін + 10 км)
Золото – Акіто Ватабе (Японія)
Срібло – Ерік Френцель (Німеччина)
Бронза – Ян Шмід (Норвегія)

Командна гонка 4x5 км
Золото – Норвегія
Срібло – Німеччина
Бронза – Фінляндія

СКЕЛЕТОН

Чоловіки
Золото – Сун-Бін Юн (Корея)
Срібло – Мартінс Дукурс (Латвія)
Бронза – Томас Дукурс (Латвія)

Жінки
Золото – Жакелін Льолінґ (Німеччина)
Срібло – Елізабет Ватьє (Канада)
Бронза – Тіна Германн (Німеччина)

СТРИБКИ З ТРАМПЛІНА

Нормальний трамплін
Золото – Андреас Веллінґер (Німеччина)
Срібло – Каміль Стох (Польща)
Бронза – Ріхард Фрайтаґ (Німеччина)

Великий трамплін
Золото – Каміль Стох (Польща)
Срібло – Ріхард Фрайтаґ (Німеччина)
Бронза – Норіакі Касаї (Японія)

Командна першість
Золото – Німеччина
Срібло – Норвегія
Бронза – Польща

Жінки

Нормальний трамплін
Золото – Марен Люндбю (Норвегія)
Срібло – Катаріна Альтаус (Німеччина)
Бронза – Сара Таканаші (Японія)

СНОУБОРДИНГ

Чоловіки

Big Air
Золото – Макс Парро (Канада)
Срібло – Марк Макморріс (Канада)
Бронза – Юкі Кадоно (Японія)

Halfpipe
Золото – Аюму Гірано (Японія)
Срібло – Шон Вайт (США)
Бронза – Скотті Джеймс (Австрія)

Паралельний гігантський слалом
Золото – Андреас Проммеґґер (Австрія)
Срібло – Бенжамін Карл (Австрія)
Бронза – Невін Джалмаріні (Швейцарія)

Slopestyle
Золото – Марк Макморріс (Канада)
Срібло – Ред Джерард (США)
Бронза – Дерсі Шарп (Канада)

Сноуборд-крос
Золото – Алекс Пуллен (Австрія)
Срібло – П’єр Вольтьє (Франція)
Бронза – Алессандро Гаммерле (Австрія)

Жінки

Big Air
Золото – Анна Ґассер (Австрія)
Срібло – Рейра Івабучі (Японія)
Бронза – Джеймі Андерсон (США)

Halfpipe
Золото – Хло Кім (США)
Срібло – Кай Сютонь (Китай)
Бронза – Аріель Ґолд (США)

Паралельний гігантський слалом
Золото – Естер Ледецка (Чехія)
Срібло – Джулія Дуймовіц (Австрія)
Бронза – Селіна Йорґ (Німеччина)

Slopestyle
Золото – Джеймі Андерсон (США)
Срібло – Джулія Маріно (США)
Бронза – Рейра Івабучі (Японія)

Сноуборд-крос
Золото – Міхаела Мойолі (Італія)
Срібло – Ліндсі Джакобелліс (США)
Бронза – Шарлотте Банке (Франція)

ШОРТ-ТРЕК

Чоловіки

500 м
Золото – Ву Дачжінь (Китай)
Срібло – Шандор Лю Шаолін (Угорщина)
Бронза – Самуель Жирар (Канада)

1 000 м
Золото – Гван Дає-Гон (Корея)
Срібло – Шандор Лю Шаолін (Угорщина)
Бронза – Сайнкі Кнеґт (Нідерланди)

1 500 м
Золото – Гван Дає-Гон (Корея)
Срібло – Сайнкі Кнеґт (Нідерланди)
Бронза – Шарль Амелен (Канада)

Естафета 5 000 м
Золото – Корея
Срібло – Канада
Бронза – США

Жінки

500 м
Золото – Чой Мін-Чжон (Корея)
Срібло – Кім Бутен (Канада)
Бронза – Аріанна Фонтана (Італія)

1 000 м
Золото – Чой Мін-Чжон (Корея)
Срібло – Кім Бутен (Канада)
Бронза – Шім Сук-Гі (Корея)

1 500 м
Золото – Шім Сук-Гі (Корея)
Срібло – Чой Мін-Чжон (Корея)
Бронза – Кім Бутен (Канада)

Естафета 3 000 м
Золото – Корея
Срібло – Китай
Бронза – Нідерланди

КОВЗАНЯРСЬКИЙ СПОРТ

Чоловіки

500 м
Золото – Алекс Бойсвер-Лакруа (Франція)
Срібло – Гавард Лоренцен (Норвегія)
Бронза – Ян Смекенс (Нідерланди)

1 000 м
Золото – К’єльд Нюйс (Нідерланди)
Срібло – Коен Вервай (Нідерланди)
Бронза – Кай Вербій (Нідерланди)

1 500 м
Золото – Коен Вервай (Нідерланди)
Срібло – К’єльд Нюйс (Нідерланди)
Бронза – Джей Мантія (США)

5 000 м
Золото – Свен Крамер (Нідерланди)
Срібло – Тед-Ян Бломен (Канада)
Бронза – Сверре Педерсен (Норвегія)

10 000 м
Золото – Тед-Ян Бломен (Канада)
Срібло – Свен Крамер (Нідерланди)
Бронза – Йорріт Берґсма (Нідерланди)

Мас-старт
Золото – Джей Мантія (США)
Срібло – Лі Сун-Гун (Корея)
Бронза – Коен Вервай (Нідерланди)

Командний тріал
Золото – Нідерланди
Срібло – Норвегія
Бронза – США

Жінки

500 м
Золото – Нао Кодаїра (Японія)
Срібло – Лі Сан-Гва (Корея)
Бронза – Бріттані Боу (США)

1 000 м
Золото – Нао Кодаїра (Японія)
Срібло – Бріттані Боу (США)
Бронза – Йорієн тер Морс (Нідерланди)

1 500 м
Золото – Міго Такаґі (Японія)
Срібло – Гізер Берґсма (США)
Бронза – Ірен Вуст (Нідерланди)

3 000 м
Золото – Антонетте де Йонґ (Нідерланди)
Срібло – Ірен Вуст (Нідерланди)
Бронза – Айвані Блонден (Канада)

5 000 м
Золото – Клаудія Пехштайн (Німеччина)
Срібло – Мартіна Саблікова (Чехія)
Бронза – Есмі Віссер (Нідерланди)

Мас-старт
Золото – Айвані Блонден (Канада)
Срібло – Франческа Лоллобріджіда (Італія)
Бронза – Гізер Берґсма (США)

Командний тріал
Золото – Японія
Срібло – Нідерланди
Бронза – США


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: ua-football.com