Разом вирішуємо найгостріші проблеми транспорту у Тернополі: УГП організовує круглий стіл

29.01.2018 18:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля
Міський громадський транспорт у більшості українських міст сьогодні дедалі відчутніше стикається з проблемами, значна частина яких укорінювалася ще з часів СРСР. Вони грунтуються на неефективній моделі організації всієї системи комунального транспортного господарства. Не оминула ця проблема і Тернополя.
 
Саме тому Українська Галицька партія ініціює проведення круглого столу "Ринок міських пасажирських перевезень". Відбудеться він у середу о 13-ій годині. Місце проведення — готель "Тернопіль", вулиця Замкова, 13.    
 
Станом на сьогодні Українська Галицька Партія вивчає систему організації міських пасажирських перевезень в Україні.
 
З метою врахування думки широкого кола фахівців, наукових спільнот та громадськості, УГП організовує зустрічі та круглі столи в різних містах країни для вироблення спільної позиції щодо вирішення проблем, які сьогодні є цій сфері.
 
Теми, які розглядатимуться під час круглого столу:
 
Якою має бути стратегія розвитку міського транспорту: комунальний чи приватний транспорт? 
 
Досвід міст України та Європи, пошук оптимального рішення для Тернополя.
 
Які основні проблеми галузі?
 
Як змінити систему організації міських пасажирських перевезень.
 
Результатами круглого столу стануть пропозиції до Тернопільської міської ради та центральних органів влади щодо вдосконалення системи організації міських пасажирських перевезень в місті, підвищення її ефективності Україні та розвитку конкурентного ринку перевезень.
 
До обговорень під час круглого столу запрошені представники міської ради, науковці, підприємці, експерти.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі