Учасники літературної студії написали чудову історію «Як Ян врятував Тернопіль»

18.01.2018 12:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Ось таку чудову історію написали учасники літературної студії Ірина Мацко "Майстерня казки" спільно з Medialab Ternopil. Маленькі фантазери також взялися за озвучення персонажів та глибоко перейнялися їх життям.

Кожному була відведена своя частина тексту та особлива його подача. Спостерігати за професійним виконанням такої незвичної для дітей роботи було не лише приємно, це неповторні миті, які надихають творити, - ділиться враженнями Оксана Ратушняк, керівник медіа лабораторії.

Спільна казка вийшла чудова, бо цілих чотири заняття усі разом вигадували, сперечалися, шукали сюжет, уявляли героя і, зрештою, створили. Казка "Як Ян врятував Тернопіль" про наше місто, де трошки історії, трошки дива і нехай тільки у казці, але ми зберегли наше місто від руйнування у роки війни, - розповідає Ірина Мацко. 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

Текст читали: Соломія Братків, Данило Петров, Андрій Белей та Максим Костогриз.

Звук: Taras Sotula

Запис здійснено у медіа лабораторії ПК "Березіль" завдяки "Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013" та Молодіжний Центр Тернопіль/Youth Centre Ternopil.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews