Чому пенсії західноукраїнців менші, ніж в жителів Сходу?

17.01.2018 14:23   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Перші недоліки пенсійної реформи відмітив народний депутат Роман Заставний. Політик пояснив, після перерахунку пенсії жителів східних і південних областей, в яких були високі зарплати і шкідливі умови праці, зокрема, шахтерів, зросли в рази більше, ніж у переважно сільського населення західної України, яке отримувало небагато.

«Хочеться сподіватися, що це не політичний крок, а недопрацювання певних обрахунків, - припускає Роман Заставний. - Та маємо обіцянку Прем’єр-міністра, найближчим часом провести додаткові перерахунки, і сподіваємось, до року матимемо не менше, ніж на 20% підняття середньої пенсії і значною мірою – серед сільського населення і міського, що працювало за мінімальну зарплатню».

Роман Заставний надіється, що такі зміни спонукатимуть людей надалі замість заробітних плат у конвертах оформляти «білі» зарплати, які колись перетворяться у достатні пенсії.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews