Подарунки для дітей з особливими потребами в Заліщиках

Нещодавно, завдяки благодійній спонсорській допомозі, у санаторії з’явилося і нове масажне ліжко із сухим витяжінням «Нуга бест 5000».

15.01.2018 08:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Ірина Мадзій

Для колективу Заліщицького обласного комунального дитячого санаторію рік, що минув, був щедрим на подарунки. Влітку тут придбали дві нові гідро-та аеромасажні ванни. Нещодавно, завдяки благодійній спонсорській допомозі, у санаторії з’явилося і нове масажне ліжко із сухим витяжінням «Нуга бест 5000». Ліжко являє собою низькочастотний комбінований стимулятор, який поєднує в собі різні методи впливу на організм, дозволяє проводити заходи ефективного лікування  та профілактики різних захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, трофічних порушеннях нейрогенного характеру, нервової перевтоми та стресів, радикулітів і болю у спині. Такий подарунок лікувальному закладові зробили керівник підприємства «Журавушка» Віктор Семенко та приватний підприємець Андрій Смелянець.

Головний лікар санаторію Петро Буринюк також щиро вдячний за турботу про хворих діток і щедру допомогу підприємцеві Олександру Реві. Слова подяки висловлює також новим друзям, які з’явилися минулого року. Зокрема пані Наталії Софій, директорці всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та пані Марині Ворон, координаторці проекту міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта, які забезпечили учителів та психологів санаторію новою літературою - сучасними методичними розробками з інклюзивного навчання  дітей з особливими освітніми потребами, що лікуються в закладі.

Щороку у Заліщицькому обласному комунальному дитячому санаторії поправляють своє здоров’я  від 1100 до 1200  діток із проблемами ревмокардіології,  неврології, пульмонології та ортопедії.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі