Аграрна Тернопільщина: цукровари новий рік зустріли на робочій зміні

02.01.2018 07:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Ярослав Бачинський

Цукровари Тернопільщини зустріли Новий 2018-й рік на робочих місцях. Завершила свій черговий виробничий сезон лише філія «Хоростків-цукор» ТОВ «Радехів-цукор». Переробні підприємства солодкого продукту філії «Чортків-цукор», «Збараж-цукор», «Козова-цукор» працюють у звичайному режимі.

- З початку бурякозбирання на ланах області усіма категоріями господарств зібрано 1  млн.854,5 тис. тонн цукрових буряків. Середня урожайність склала 575,5цнт з га або на134,3 цнтбільше, ніж торік,- каже  в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Володимир Стахів. Зібрано урожай солодких коренів з площі  30 тисяч гектарів. Наварено 269 тисяч тонн солодких кристалів. У цьому маркетинговому році квота для області склала 126,9 тис. тонн. Під майбутній урожай цукрових буряків виорано 22,3 тис. га глибокого зябу. Всього механізатори  Тернопільщини виорали на зяб – 417,4 тис. га.

У ці зимові дні у сільгосппідприємствахставлять і проводять в порядок, на зберігання техніку, закупляють засоби захисту рослин від хвороб та шкідників, мінеральні добрива, організовують навчання механізаторів, водіїв, комбайнерів,  спеціалістів середньої ланкиновим прогресивним технологіям, зразками вітчизняної та імпортної техніки, правилам техніки безпеки та пожежогасіння.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі