Центр Борщева прикрасили до новорічних свят (Фото)

31.12.2017 20:31   Джерело: TeNews
Опубліковано : Ірина Мадзій

Мальовниче містечко Борщів виглядає дуже оригінально і навіть казково, особливо у вечірню пору.

Святкова куля із жовтих вогників прикрашає балкон міської ради. По обидва боки від неї - банти у синіх тонах. Видозмінилася і площа поблизу міської управи:  над фонтаном встановили велику конструкцію у вигляді різдвяного дзвіночка і теж прикрасили вогниками. У вечірню пору місто й справді стало виглядати привабливішим.

Така ініціатива належить працівникам міської ради – Назарові Стангрету та Віталію Войтухіву. У відділі архітектури, містобудування, інвестиційної діяльності та благоустрою, в якому вони працюють, займаються  втіленням таких ідей.

Можна багато говорити про плани і перспективи розбудови міста на словах, а можна на ділі спробувати створити щось своїми руками для  земляків у якості подарунка. До слова, Віталій і Назар самі зініціювали, розробили проекти конструкцій новорічних фігур, а також власноруч провели зварювальні роботи. І останній штрих – прикрасили усе кольоровими вогниками.

Робота тривала чотири дні. І ось сьогодні жителі Борщева мали нагоду оцінити  подарунок, а заодно – подякувати за ідею.

null
 Фото із сайту Борщівської міської ради.

 

null
 Фото із сайту Борщівської міської ради.

 

null
 Фото із сайту Борщівської міської ради.

 

null
 Фото із сайту Борщівської міської ради.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі