Під час сесії Збаразької міської ради відбулася мирна акція протесту (Фото)

Зрадив виборців – здай мандат!

16.12.2017 16:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Під час чергової сесії  Збаразької міської ради на мирну акцію протесту проти  депутатської діяльності Романа Обізюка під адмінбудівлею зібрались активісти фракції «Радикальна партія Олега Ляшка», зокрема, ГО «Молодіжне крило РПЛ».

За їх словами, Обізюк неодноразово порушував партійну дисципліну, був бездіяльним, зрадив позицію Радикальної партії, за що був позбавлений партійного квитка. Саме через зраду виборців сьогодні радикали знову вимагали від нього скласти депутатський мандат.

Голова обласної територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка, Богдан Яциковський на початку сесії прокоментував діяльність так званого депутата: «Головна проблема політичних структур та об’єднань – «дороговорняки». Діяльність «тушок» і «тушкування» розвалює країну вже 25 років. Депутати, які присягали тим чи іншим політичним партіям, а потім змінювали свої позиції, повинні нести за це відповідальність. Роман Обізюк за два роки членства в Радикальній партії не написав жодного депутатського звернення, не провів жодного прийому громадян. Зганьбив партію – май сміливість скласти мандат! Натомість ми чуємо бруд, бачимо підігрування іншим політичним силам, а треба працювати для людей!».

Депутати від «Свободи», «Доброго Самарянина», «Батьківщини» відмовилися реєструватися через відсутність цього політичного запроданця, якого активісти не пропускали на сесію. Силами поліції та активістами вищевказаних політичних об'єднань, «тушка» – Обізюк, таки «пробрався» в будівлю міської ради.

Проте, радикали обіцяють, що боротимуться із «політичною проституцією» на всіх можливих рівнях, а зрадники понесуть відповідальність за свої вчинки.

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі