Народила в готелі та викинула на смітник: правоохоронці з’ясовують обставини смерті немовляти
Опубліковано : Новини Тернопілля
5 листопада, близько восьмої години ранку в Пустомитівське відділення поліції надійшла інформація про те, що на смітнику неподалік одного із готелів виявлено тіло немовляти без ознак життя. Правоохоронці на місці з’ясували, що вночі у номері готелю народила дитину 25-річна жителька Жовківського району, - пише PRESS-ЦЕНТР.
Тіло хлопчика скероване на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті, повідомляють у відділі комунікації ГУ НП у Львівській області.
За фактом відкрите кримінальне провадження за ст.117 (умисне вбивство матір`ю своєї новонародженої дитини). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п`яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Вирішується питання щодо обрання для жінки міри запобіжного заходу. Проводяться першочергові слідчі дії.
Джерело: PRESS-ЦЕНТР
Коментарі
