Головного земельника області відсторонили від посади

04.11.2017 08:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Виконувач обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Віктор Мартинюк відсторонений від виконання своїх обов’язків. Про це повідомив голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.

Причини відсторонення не коментує ні Мартинюк, ні високопосадовці області. Зазначимо, що призначення і звільнення посадовців такого рівня у повноваженнях Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Цілком можливо, що відповідне кадрове рішення було прийнято особисто Олександром Колотіліном, на котрого наприкінці жовтня Кабінет Міністрів України тимчасово поклав виконання обов’язків Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

До слова, на це відсторонення вже відреагували учасники АТО з Тернопільщини, які звернулися до обласного керівництва з проханням відстояти посадовця перед Києвом, який їм допомагав законно отримати землю.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews