Тарас Демкура представив можливості виходу на ринки ЄС

25.10.2017 13:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Яніна Чайківська

Нещодавно керівник преси та інформації Представництва ЄС в Україні Юргіс Вілчінскас провів низку зустрічей з тернопільською молоддю, представниками громадськості, бізнесу, обласної та міської влади.

null

 

null

 

null

У коворкінг-просторі «ІТ HOUSE» у рамках інформаційної компанії Представництва Європейського Союзу в Україні «Будуймо Європу в Україні» віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура на запрошення організаторів зустрічі розповів про те, як вийти на ринки ЄС, про можливості, шляхи, інструменти, історії успіху місцевого бізнесу. Спілкування з молодими людьми відбулося за участі Юргіса Вілчінскаса, керівника освітніх та маркетингових проектів Києво-Могилянської бізнес-школи Павла Білодіда, тренера і консультанта з питань експорту на європейські та міжнародні ринки Олега Мірошниченка та співзасновника і генерального директора компанії «Zavadski» Олега Завадського.

null

 

null

Тарас Демкура детально розповів про діяльність Міжнародної торгової палати, які перспективи вона відкриває своїм учасникам.

null

«Тернопіль має прекрасне географічне розташування, знаходячись в центрі Західної України, тому важливо тут розвивати підприємництво і залучати іноземних інвесторів. Ми пропонували на різних міжнародних виставках і зустрічах низку проектів, покликаних на теренах Тернопілля об’єднати економічний, туристичний і культурний потенціал Західної України. Сьогодні Львів, Івано-Франківськ мають достатньо інвестиційних проектів, тому нам важливо потурбуватися про наш регіон і докласти зусилля для його розвитку», - додав Тарас Демкура.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі