Експлуатацію котелень на альтернативному паливі заборонили до отримання екологічних висновків

25.10.2017 11:43   Джерело: Тернопільська міська рада
Опубліковано : Новини Тернопілля

Депутати міської ради заборонили експлуатацію котелень на альтернативних видах палива, які не отримали позитивні експертні висновки. Такий проект рішення на розгляд подав міський голова Сергій Надал та був підтриманий 31 голосом «за».

Читайте також

Сергій Надал: Жодна котельня на альтернативі не запрацює, поки не буде погодження екологів
Про альтернативні котельні в Тернополі «без істерики»

Зі слів очільника Тернополя, міська рада та депутати прийняли рішення заборонити працювати будь-яким котельням, які не є екологічно безпечними, у першу чергу, заради здоров’я тернополян. І таке рішення стосується не лише котелень на торфі, а й котелень, які працюють на будь-якому іншому виді палива. 

У рішенні ідеться: «Заборонити на території м. Тернополя експлуатацію котельнь чи інших генеруючих потужностей на альтернативних видах твердого палива, які не отримали позитивні експертні висновки, дозволи, сертифікати та ліцензії щодо дотримання державних будівельних, екологічних, санітарних та природоохоронних норм, або інших вимог, передбачених чинним законодавством». 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська міська рада