Відомий тернопільський аграрій отримав Почесну грамоту Верховної Ради

21.09.2017 16:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля
Під час виїзного засідання Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин, що проходило за Бучаччині, народний депутат Микола Люшняк нагородив тернопільського аграрія Почесною грамотою Верховної Ради.

«За особливі заслуги перед українським народом» з рук Миколи Володимировича Грамоту та нагрудний знак отримав директор приватного агропромислового підприємства «Аркадія», депутат Тернопільської обласної ради Микола Пилипів.

- Микола Іванович також має сад та тваринницький комплекс. Ця людина активно розвиває українське село, дає людям можливість гідно заробляти. І ця грамота стане одним зі стимулів, аби і далі продовжувати таку важливу роботу, - наголосив Микола Люшняк.

Агропідприємство«Аркадія»засноване у 2002 році. Відколи посаду керівника зайняв Микола Іванович Пилипів, підприємствоздобуває значних результатів, розширює свої аграрні можливості, дбає про своїх працівників і бере вагому участь у соціальному напрямку. ПАП«Аркадія»розвиває галузі рослинництва, тваринництва і садівництва.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі