Аграрна Тернопільщина: осінь час не терпить

18.09.2017 08:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Ярослав Бачинський

Перші  30 тисяч тонн цукросировини виробила Чортківська філія ТОВ «Радехів-цукор», виробивши першу тонну цукру – піску. Зараз на Чортківський цукрозавод солодкі корені транспортують згідно графіку з віддалених бурякосіючих  сільгосподарств Тернопільщини та сусідніх областей України. Нагадаємо,  що торік за виробничий сезон місцеві переробники виробили  майже 150 тис  тон цукру – піску, і за темпами виробництва  вийшли у п’ятірку кращих цукрозаводів України.

Читайте також

Першим на Тернопільщині запрацює цукровий завод в Чорткові
На Тернопільщині на цукровому заводі виявили жахливі створіння (Фото)
Аграрна Тернопільщина: На часі – сівба

На полях області повним ходом триває збирання пізніх культур сої, гречки та інших. Вийшли на осінній лан і сівачі. Завдяки потужній імпортній техніці, своєчасній підготовці насіннєвого матеріалу , мінеральних добрив. Взаємодії усіх підрозділів осіннього комплексу посіяно 57, 5 тис. га озимого ріпаку або 110 відсотків від запланованих площ.

Розпочато в ряді районів  області масову сівбу озимої пшениці у звя’зку з нормальними погодніми умовами. Вже посіяно понад 4 тисяч і гектарів, до тисячі га ячменю. У цьому році аграрії Тернопільщини засіють 149,7 тис. га озимих культур.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі