Книги Василя Шкляра з автографом автора передала рідній школі укропівка Інна Вовчок

13.09.2017 18:53   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

У свою рідну школа наймолодша депутат Тернопільської обласної ради Інна Вовчок прийшла з подарунками. Укропівка подарувала бібліотеці НВК «Ридомильська ЗОШ І-ІІІступенів-ДНЗ», що у Кременецькому районі, видання Василя Шкляра та Миколи Гоголя.

Серед подарованих примірників романи Василя Шкляра «Троща», «Чорний ворон», «Маруся» з автографом автора та переклад повісті Миколи Гоголя «Тарас Бульба». Фонди бібліотеки оновлюються нечасто і саме цих книг в наявності не було.

- Цього року свято 1 Вересня  у школах проходило без промов політиків і чиновників, я цю ініціативу підтримую. Хто хотів, міг прийти і особисто привітати вчителів або зробити корисні подарунки. Я розділила свято зі своїми вчителями у стінах рідної школи, а книги сподіваюся стануть корисними, - говорить Інна Вовчок.

Зраділи обновці і вчителі, адже шкільна програма передбачає ознайомлення з творами цих авторів.

- Це надзвичайно потрібні книги. Їх автор – Василь Шкляр, відомий український письменник, лауреат Шевченківської премії. Ці книги несуть і літературну цінність, і історичну, бо читаючи їх ми дізнаємося правдиву історію нашого народу. І ті книги, які пані Інна нам подарувала, хотів би висловити щиру подяку автору – кожна книга з автографом, хотів би висловити подяку і Інні Вовчок за те, що вона передала нам такий подарунок від автора. Вони надзвичайно потрібні школі, бо це наша історія, це наша минувшина, - переконаний вчитель української мови і літератури НВК «Ридомильська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Василь Митрога.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews