З параду на Хрещатику – на Театральний майдан у Тернополі (Фото)

07.09.2017 12:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Ярослав Бачинський

Одразу ж після завершення параду українських військ та військової техніки на Хрещатику в Києві, що проходив до Дня Незалежності, військовий ешелон відправився до Тернополя. На платформах — сучасні, надпотужні гармати «Геоцінт», «Мустанг», інша бойова техніка та амуніція та солдати і офіцери- контрактники Тернопільської окремої артбригади, учасники військових подій на Сході України.

- Мета нашого тут перебування наочна агітація до лав Українського війська солдатського, сержантського та офіцерського складу, що проживають у Тернополі. у селах і районах, А також профілактична робота серед юнаків та дівчат, хто вирішив стати військовим та захищати рідну Вітчизну,- каже прес- секретар, офіцер Тернопільської артбригади Юрій Кульпа.

Читайте також

Тернопільські автомайданівці допомагають бійцям 44 бригади в Тернополі
Вони побували у найгарячіших точках АТО: бійці 44-ої бригади повернулися в Тернопіль

 Під звуки духового оркестру  солдати демонструють прийоми бойового мистецтва, виправку. Багато  юних людей зацікавила збирання та розбирання  автомата Калашникову, одягання бронежилетів, касок та іншого спорядження. Гурт зацікавлених із захопленням слухають розповіді учасників АТО, які за ратний труд нагороджені бойовими медалями та орденами України. У надвечіря до Театрального майдану в Тернополі все більше підтягується  молоді. Студентів тернопільських вишів, коледжів, ліцеїв, старшокласники шкіл, гімназій обласного центру. Звучить мідь  військового оркестру, щира і відверта розмова, Там на Сході країни розриваються міни і снаряди,часто- густо роздаються кулеметні і автоматні черги, шугають снайпери А тут тихе надвечір’я файного міста, усмішки новобраних студентів , школярів, невеселі оч. Але іноді з вогниками оптимізмуі людей старшого покоління. Які так бажають і хочуть миру та спокою на рідній українській. Богом даній землі. 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі